TEDDY EDDIE

Miło nam poinformować, że nasza szkoła jest jedynym w okolicy akredytowanym centrum metody Teddy Eddie.

TEDDY EDDIE - LICENCJA

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Z HUMOREM!

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru
i niespodzianek!
Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci.

Dzieci kochają Teddiego!

Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak
i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje,
że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy

posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów
i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Metoda, która działa cuda!

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki
i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie,
a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Co wyróżnia metodę Teddy Eddie?

L

łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)

L

zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania lektorów

L

CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia

L

wyjątkowo BOGATY PAKIET EDUKACYJNY, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)

L

bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)

L

program NIE JEST NUDNY – dzieci naprawdę LUBIĄ ZAJĘCIA, postaci z opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej

L

dzieci uczą się SŁOWNICTWA W KONTEKŚCIE ZDAŃ, TEKSTÓW I SYTUACJI, a nie jako serii pojedynczych słówek

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

TELEFON

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE