Egzaminy Cambridge dla najmłodszych

Szkoła językowa Zagadka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

O testach

Pre A1 Starters, A1 Movers oraz A2 Flyers to trzy testy stworzone przez Cambridge Assessment English (część Uniwersytetu Cambridge) z myślą o najmłodszych. Stanowią one część Cambridge English Qualifications.

Każdy z testów Cambridge English Qualifications jest skonstruowany w taki sposób aby rozwijać i doskonalić umiejętności, które kandydaci zdobyli na poprzednich poziomach nauki angielskiego.

Nasze kursy Teddy Eddie oraz Savvy Ed są ścisle skorelowane z osiąganiem kolejnych poziomów egzaminów. Testy Pre A1 Starters, A1 Movers oraz A2 Flyers zostały stworzone z myślą o dzieciach w wieku 6–12, lat aby w sposób wiarygodny i rzetelny sprawdzić, ile już potrafią po angielsku.

Testy zostały skonstruowane w taki sposób, żeby nauka była zabawą.

Postępy dzieci są przedstawione w postaci tarcz, które znajdują się na certyfikatach. Dzieci starają się zdobyć jak największą ich ilość, co je motywuje do nauki.

Testy Pre A1 Starters, A1 Movers oraz A2 Flyers są pierwszym etapem przygody z Cambridge English Qualifications, które towarzyszą uczniom przez cały okres nauki.

Egzamin A2 Key for Schools oraz test A2 Flyers są na tym samym poziomie, ale pierwszy z nich jest przeznaczony dla starszych słuchaczy, którzy potrafią budować dłuższe wypowiedzi pisemne.

Po nich uczniowie przystępują kolejno do egzaminów B1 Preliminary for Schools i B2 First for Schools, a następnie do C1 Advanced i C2 Proficiency.

TELEFON

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE